Poznaj mnie lepiej.

Projektowanie ogrodów to moja pasja, robię to z miłości do zieleni, z głębokiego przekonania, że to wielki zawód, w którym się spełniam jako artysta i przyrodnik. Uwielbiam wypełnione po brzegi rabaty z kwiatami, zwłaszcza tymi miododajnymi.

Zobacz moje projekty

Powyższe słowa idealnie odzwierciedlają moją sytuację zawodową. Miałam to szczęście, że w odpowiednim momencie ktoś powiedział mi że istnieje taki zawód jak Architekt Krajobrazu- to wtedy moje serce mocniej zabiło i wiedziałam że to jest TO!

Ukończyłam 5 letnie studia na Politechnice Krakowskiej. Doświadczenia w projektowaniu i realizacjach nabierałam równolegle w pracowniach projektowych oraz szkółkach ogrodniczych. Praktyka jaką zdobyłam w renomowanych miejscach dała mi podstawy do założenia własnej firmy, którą prowadzę od 2015.

Każdy projekt i każdego inwestora traktuję indywidualnie, nie ma mowy o szablonowości i powielaniu. Swoją działkę i pieniądze przekazujesz w moje ręce, a ja opiekuję się nimi przez cały okres współpracy.

Newsletter

Zapisz się do mojego newslettera i badź na bieżąco z nowinkami w architekturze krajobrazu i pracy projektanta, klikając tutaj nie przegapisz nowych wpisów na blogu.